Airfel Kombi Modelleri

Airfel kombi 1999 yılında ısıtma ve soğutma sistemleri ile kurulmuştur. Sahip olduğu başarı sayesinde 2001 yılında Sanko Holding bünyesine katıldı. Günümüzde 46 ülkeye ihracat yapan bu marka en iyi markalardan biridir. Airfel kombi gaz yakıtlı kombileri ile beraber yoğuşmalı kombi modelleri ile ün kazanmıştır. Yoğuşmalı kombi modellerinde yüksek derecede enerji tasarrufu vardır ve kullanıcılar yoğuşmalı kombi kullandıkları zaman iyi derecede verim alırlar. Yoğuşmalı kombilerin farkı baca gazlarında biriken fazlalık gazlar tekrar devir daim yaparak artık gazları kullanıma kazandırır. Bu nedenle bacadan geçen gazın su ile yoğuşabilmesi için paslanmaz çelik malzemelerden üretilmiştir.

Airfel kombi de günümüzde pek çok kombide bulunan ERF yani Enerji Uyumlu Ürün pompasını içerir. Böylece faturalarda da odanın ısınmasında da insanlar çok daha rahat ederler. Öyle ki Airfel insanların severek kullandığı dünya markalarından biridir. Airfel kombi modelleri yerden ısıtma sistemine sahiptir ki pek çok insan yerden ısıtma sistemini kullanmayı tercih eder. Fakat Airfel kombi satın alındığı zaman yetkili servis montaj işini bitirmeden bu tercihin bildirilmesi gerekir. Insanların ihtiyaçlarını karşıladığı için günümüzde kaliteden ödün vermeyen nadir markalardandır. Bununla birlikte kombi tasarımları gayet şık olduğu için pek çok binada güzelliğini koruyor.

Airfel Kombi Özellikleri

Airfel kombi hermetik baca tipine sahiptir. Kapasite değerleri ise şu şekilde gösterilebilir;

  • Maksimum ısı yükü: 22.4 kW
  • Maksimum ısı gücü 50/80 derecede: 22.2 kW
  • Kullanım suyu debisi: 12 l/dk
  • Donma emniyeti mevcut
  • Pompa blokaj emniyeti mevcut.
  • Suda aşırı ısınma emniyeti mevcut
  • Hata tanımlama mevcut
  • Yerden ısıtıma uyumlu
  • Frekans kontrollü
  • En düşük su ısısı 40 derece iken en yüksek su ısısı 65 derecedir.

Airfel Kombi Dış Özellikler

Airfel kombi tamamen paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Bu nedenle uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Dijital göstergeye sahiptir ve suyun sıcaklığını, ortam derecesini bu göstergeden görmek mümkündür. Frekans kontrolü olduğu için %15 ile %100 kademesiz modülasyon bulunmaktadır. Airfel kombi güneş enerjisi ile çalışmaya uyumlu olarak tasarlanmıştır. Opsiyonel olarak çalışma imkanına sahiptir. Kullanımı son derece basit olduğu için yaşlı insanlar da rahatça kullanabilir.

Tercihe göre oda termostatı ile de kullanılabilir. Böylece faturadan daha fazla enerji tasarrufu elde edilir. Kabartmalı panelleri de mevcut olduğu için gözleri iyi görmeyen kişiler için de kullanımı pratiktir. Inox Radial yüzeye sahip olduğu için leke tutmaz ve şık bir görünüme sahiptir. Ön tarafından kombinin her tarafına yani iç aksamlarına rahatlıkla ulaşılabilir. Kaliteli malzemelerden üretildiği için kolay kolay arıza çıkarmaz ancak çıkardığı zaman da iç aksamına kolayca ulaşılması sahibini de uğraştırmaz. Fiyatları da diğer kombilere göre çok daha uygundur ve bu sebepten dolayı kendini her geçen gün geliştirmiştir.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.