Arçelik Elektrikli Şofben Fiyatları

Evlerde kombi gibi cihazların bulunmaması halinde sıcak su ihtiyacı şofbenlerle karşılanmaktadır. Genellikle elektrikle çalışan bu cihazlarda, hızlı bir şekilde sıcak su elde edilebilir. Böylece pratik bir kullanımın yanı sıra ekonomik olarak da uygun bir çözüm olmaktadır. Şofbenler, termosifon gibi benzer amaçlı ürünlere göre çok daha küçüktür ve böylece küçük banyo gibi kullanım alanlarında da rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Elektrik şofben modelleri arasında en çok dikkat çeken markalardan birisi Arçelik olduğu gibi Arçelik tarafından piyasaya sunulan farklı modeller çeşitlilik yaratmaktadır.

Arçelik Elektrikli Şofben Modelleri 

Arçelik, yaptığı üretimlerde genellikle basit ve kolay kullanıma sahip cihazları tercih etmektedir. Daha gelimi özelliklere sahip modelleri ise yoğun kullanım alanları için talebi karşılayabilmektedir. Fiyat noktasında ise dönemsel kampanya ve indirimlerden bağımsız olarak uygun fiyatlar belirlenmiştir.

Arçelik Elektrikli Şofben Fiyatları Ne Kadar?

Arçelik tarafından satışa sunulan ve en çok tercih edilen şofben modellerinin özellikleri ve fiyatları ise şöyle;

Arçelik 7550 E ASİ Şofben

Arçelik şofbenleri arasında en popülerden birisi olan 7550 E ASİ şofben modeli 500 TL ile 600 TL arasında değişen bir fiyata sahiptir. 3 farklı sıcaklık ayarına sahip olan modelde,

7700w güç kullanılmaktadır.

Arçelik E 7545 Şofben

Arçelik E 7545 Şofben modeli en popüler modellerden birisi olduğu gibi 300 TL gibi uygun bir fiyat sahiptir. Böylece ekonomik bir çözüm isteyen kişiler için çok daha cazip olan E 7545 modeli, 7000 W güç tüketimine sahiptir.

Arçelik E 7535 Ası Anı Şofben

479,90 TL gibi uygun bir fiyata sahip diğer model olan E 7535 AsıAnı şofben de yine Arçelik kalitesini isteyenler tarafından tercih edilebilir.

Son yıllarda elektrik şofbenler için çok fazla talep olmadığı gibi elektrikliden doğalgaza dönüşüm başlamış durumda. Bu nedenle standart modellerinin yanı sıra doğalgazlı özel modelleri üretmeye başlayan Arçelik, bu klasmanda da yine oldukça iddialı. Ekonomik tüketime sahip modelleri ile sıcak su ihtiyacının uygun bir şekilde karşılanmasını sağlayan Arçelik ile siz de ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Arçelik elektrik şofben satın almak isteyenler için öncelik Arçelik mağazaları olabileceği gibi internet fırsatları da son derece cazip. Arçelik garantisi ile satılan bu ürünlerde, özel kampanyalar ve indirimlerle taksitli bir şekilde Arçelik şofbenleri satın alabilirsiniz. Fiyat karşılılaştırma siteleri ya da direk Arçelik internet sitesi bu doğrultuda değerlendirilebilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.