Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm satış bayileri, yetkili servisleri ve Demirdöküm satış mağazaları, kombi servisi sağlayan birimlerdir. Demirdöküm kombi alımlarında, cihazların keşif ve montaj hizmetlerini sağlayan kombi servisleri, bakım işlemlerini de gerçekleştirir.

Demirdöküm kombi servisleri, tamir, bakım, montaj, demontaj, kurulum ve keşif gibi hizmetleriyle faaliyet gösteriyor. Uzmanlardan oluşan teknik servis ekibi, kombi onarımı ve periyodik bakım işlemlerinde yetkili servis olarak hizmet veriyor.

Demirdöküm Kombi Servisi Hizmetleri

Klima keşif servisi ve kombi bakım hizmetleri sunan Demirdöküm kombi servisi; klima montajı ve demontajı işlemleriyle faaliyet gösteriyor. Kombi arızaları ve tamiri, kombi orijinal parça ve yedek parça temininin yanı sıra kombi temizliğinde de hizmet sağlanıyor.

Demirdöküm kombi servisleri; tesisat temizliği, kalorifer ve petek temizliği ile klimalarda da temizlik, bakım, onarım ve sökme- takma işlemleri sağlıyor. Kombilerde ek garanti sözleşmesi hazırlama ve sözleşmeyi uzatma opsiyonları, sentinel tesisat temizlikleri, oda termostat montajı gibi unsurlarla servis hizmeti sağlanıyor.

Kombi servis hizmeti, brülörler tamiri ve bakımı, kat kaloriferleri onarım ve bakım hizmetleri yapılan Demirdöküm servislerinde ayrıca; kazan montajları, onarım ve bakım işlemleri sağlanıyor.

Kombi servis hizmetleriyle güneş enerji sistemlerinin kurulumu, onarımları ve bakım hizmetlerinde, şofben montaj- demontaj ve onarım işlemlerinde hizmet veriliyor. Ayrıca Demirdöküm marka tüm termosifon cihazlarda keşif, montaj, tamirat ve bakım hizmetleri sağlanıyor.

Demirdöküm Kombi Servisi Avantajları

Yetkili servis hizmeti almak, cihazların garanti kapsamlarından yararlanmayı ve güvenli şekilde kullanmayı sağlar. Orijinal yedek parça temin edilmesi cihaz güvenliği için gereklidir. Demirdöküm yetkili servisi; klima, kombi, şofben, merkezi sistem kazan ve termosifon gibi tüm cihazlarda tamirat, montaj, bakım ve temizleme hizmetleri sunuyor.

Ek hizmetler dahilinde fabrika garantisinin sağlanması ve garanti uzatma gibi işlemlerin konforlu şekilde yapılması için yetkili servisle çalışmak önemlidir. Garantili cihaz kullanımlarında servis ücreti veya yedek parça ücreti ödemeye gerek olmadan tamirat ve servis hizmeti sağlanır.

Demirdöküm Kombi Servisi Çalışma Bölgeleri

Hemen her şehirde ve pek çok bölgede bulunan Demirdöküm kombi servisleri, alanında eğitim alan ve deneyimli teknisyenlerle hizmet veriyor. Teknik eğitimleriyle hizmet veren yetkili servisler, cihazdaki arıza ve sorunların tespitinde hızlı ve kolay analiz yapabilen servis çalışanlarıdır.

Konfor, güvenlik ve ideal verim elde etmek için orijinal yedek parça kullanılması ve yalnızca yetki servis hizmetlerinden yararlanılması gereklidir. Yüksek performans ve sorunsuz çalışma edinimleri için Demirdöküm yetkili servis hizmetleri sağlanıyor. Ayrıca garantisi bulunan cihazların onarımları ve yedek parça teminleri, ücretsiz olarak sağlanabiliyor.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.