Elektrikli Kombi Fiyatları

Elektrikle çalışan kombiler, tasarım özellikleri ve teknik özelliklerine göre farklı fiyat seçenekleriyle satışa sunuluyor. Üretici firmanın kalitesi, cihazda kullanılan genel özellikler ve modele göre belirlenen fiyatlar, cihaz kapasitesine göre farklı seçkilerle satışa sunuluyor.

Elektrikli Kombilerin Özellikleri

Elektrikli kombi fiyatları, model ve özellikleri, yüzlerce farklı seçenekle dizayn ediliyor. Teknik kapasiteleri farklı şekilde imal edilen kombilerde genel özellikler benzerdir. Dış tasarım ve estetik görünümleriyle tasarım edilen elektrikli kombiler, verimlilik özelliklerine göre değerlendirilir.

%99 oranına dek verim sağlayan pek çok elektrikli kombi çeşidi bulunuyor. Mobil cihazlar ve internetle bağlantılı çalışabilen kombiler bulunuyor. İleri teknolojilerle dizayn edilen pek çok cihaz, opsiyonel kullanım özellikleriyle dizayn ediliyor.

Radyatör sistemiyle uyumlu çalışma özellikleri ve hızlı ısıtma kombinasyonları gibi farklı eklentilerine göre fiyatları belirlenir. Çevre dostu tasarımlar, 3 bar emniyet ventil tasarımlı kombilerle yüksek basınca karşı koruma sağlanabiliyor.

Elektrikli Kombilerin Avantajları

Pek çok elektrikli kombi tasarımında otomatik hava purjörü ve manometre kullanılıyor. Genellikle 3 kademeli olarak dizayn edilen sirkülasyon pompası ve kaçak akım rölesi gibi donanımlarıyla tasalanan elektrikli kombiler, daha güvenilir kullanım sağlar.

Susuz çalışmaya karşı 1 bar ayarlı emniyet anahtarıyla imal edilen kombi çeşitleri, otomatik by- pass gibi özellikleriyle konforlu kullanım sağlar. Ortam ısısına göre modülasyonlu çalışma sağlayan elektrikli cihazlar, elektronik ısı ayar termostatı ile daha avantajlı ve verimli kombi kullanımı sağlar.

Marka ve model özelliklerine bağlı olarak kablosuz oda termostatlı kombilerde, saat ayarlama opsiyonları, gece ve gündüz zaman ayarlama özellikleri bulunuyor. Ayrıca hassas ısı sensörlü tasarımlar ile elektronik su sıcaklığı kontrolü sağlanabiliyor.

Elektrikli Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aşırı ısınmaya karşı güvenli ve korumalı sistemde dizayn edilen çeşitli kombi modelleri, üretici firma kalitesine göre değerlendirilebilir. Cihaz niteliklerine göre pompa sıkışmasını önleyen donanıma sahip kombiler tercih edilmelidir. Limit termostat tasarımının olması, elektrikli kombi satın alırken değerlendirilmesi gereken özellikler arasında yer alıyor.

Kaçak akım rölesinin olması, daha güvenli kullanmanıza olanak sağlar. Fan sistemi, rezistans tasarımı, kablosuz termostat kullanımı ve cihazın teknolojik özelliklerine göre değerlendirme yapılmalıdır. Elektrikli kombiler; modülasyonlu ve modülasyonsuz olarak tasarım ediliyor.

Yakıt tasarrufu sağlayan, verim ve performans sağlayan, sessiz çalışma özelliklerine sahip elektrikli kombi modellerinde analog veya termostatsız niteliklerine göre cihaz seçimi yapılabilir.

Fiyatları, ödeme seçenekleri, garanti opsiyonları ve süresi gibi temel unsurlara göre kombi satın alımı yapılabilir.

Önceki İçerikDoğalgaz Kombi Fiyatları
Sonraki İçerikEn Ucuz Kombi
PAYLAŞ

1 YORUM

  1. Merhaba
    Anadoluda bir şehirde 90 mtrekare bir evde bu sistemi kullanmak istiyoruz,bu sistemde kullanılan kombi ve özel sıvılı petklerinde ne gibi ayrıntılar özellikler armamız gerekiyor
    bu sistemin evimizin için bize maliyeti ne kadar olur,elektrik sarfiyatımız ne kadar olur.Bize bunlarla ilgili bilgi edinmekte yardımcı olabilirmisiniz
    Teşekkürler , iyi çalışmalar

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.