En Tasarruflu Elektrikli Isıtıcı Hangisi?

Elektrikli ısıtıcılar, pratik bir kullanım sağladığı gibi son yıllarda çıkan modellerdeki verimlilik ve ekonomik tüketim, ısınma ihtiyacında tercih edilmesini sağlıyor. Yeni bir elektrikli ısıtıcı almak isteyenler için en tasarruflu elektrikli ısıtıcı hangisi sorusunun yanıtı büyük önem taşırken, Türkiye’de farklı markalar tarafından yapılan üretimler bu alanda dikkat çekiyor.

En Tasarruflu Elektrikli Isıtıcı Marka ve Modelleri 

Elektrikli ısıtıcılar, ortamın ideal hale gelmesini hızlı bir şekilde sağladığından dolayı daha çok mevsim geçişlerinde kullanılıyor. Böylece odalarda en ılıklık elde edildiği gibi tasarruflu ürünler sayesinde ekonomi

Sağlanabiliyor.

HUDSON HSL 315 P Omnio 1500W 

Küçük yapısı sayesinde kolay bir şekilde taşınabilen HUDSON HSL 315 P Omnio 1500W, minimum 220V ile çalışıyor. Üstelik devrilme gibi durumlara karşı da özel güvenlik sistemleri bulunan ürün, böylece güvenliği de elden bırakmıyor. Isı derecesinin ayarlanabilir olması, cihazın artı bir özelliği.

VESTEL Infrared Isıtıcı H3000 UK

Elektrikli ısıtıcılar konusunda tercih edilen bir diğer model ise Vestel’in ürettiği H3000 UK. 3000 watt gibi düşük bir değer ile çalışan ısıtıcı üstelik diğer modellere göre çok daha gelişmiş bir kontrol paneline sahip. 8 saate kadar ayarlanabilir olan model, böylece gün içerisinde istenilen sıcaklığın korunmasında da etkin. Uzaktan kumanda ile yönetilebilir durumda olan cihazda devrilme ya da aşırı ısınma gibi durumlara karşı da güvenlik önlemleri bulunuyor.

FAKİR LS Estove 2000

Ev aletleri konusunda dikkat çeken Fakir, LS EStove 2000 modeli ile bu listede yer almayı başarıyor. Diğer modellerde olmayan özel bir ısıtma yapısı bulunan üründe, bor kullanılıyor. Isıyı hızlı bir şekilde ileten ve ısıyı uzun süre kaybetmeyen bor sayesinde verimliliği üst sınıfa taşıyan Fakir, yüzde 53’e varan enerji tasarrufuyla da ekonomik bir çözüm durumunda.

VİGO Isıtıcı 

Dokunmatik yapısı ile pratik bir ısıtma cihazı olarak dikkat çeken VİGO marka ısıtıcı, üstelik akıllı bir kullanıma sahip. Özellikle ayaklarını sıcak tutmak isteyenler için ideal olan bu ürün, belirli bir süre kullanılmadığında otomatik olarak devre dışı kalıyor. Özel ayak sistemine sahip olan cihaz, uzaktan kontrol edilebiliyor. Devrilme gibi durumlara karşı da güvenlik sistemi bulunan cihaz, kendi kendini kapatabiliyor.

Türkiye’de en çok tercih edilen bu modeller, tüketimde de ekonomik olduğundan dolayı bütçe dostu. Yeni bir elektrikli ısıtıcı alacak kişiler bu alternatifleri değerlendirerek en tasarruflu elektrikli ısıtıcılardan birisine sahip olabilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.