Endüstriyel Soğutma Cihazı Nedir?

Endüstriyel soğutma cihazı  sistemi sayesinde ürünün doğal özelliği bozulmuyor. Dışarıdan ısı ve neme karşı yalıtılmıştır. Erken bozulan ürünler için risk bulunmuyor. Ürün üretim ve tüketim arasındaki serüvende güvenli saklanır. Soğuk deposu sayesinde ürün ilk gün ki tazeliğini korur.

Endüstriyel soğutma cihazı ekonomik anlamda tasarrufu sağlar. Kullanıldığı alanlar; hastane, klinik merkezi, ilaç deposu,market,pastaneler, restaurantlar, otel ve okul olarak sıralanabilir. En düşük ısı ve enerji kaybı ile soğutmayı sağlıyor. Özellikle iş yerleri için enerji maliyetini en aza indirebiliyor.

Tasarruf Sağlayan Endüstriyel Soğutma Cihazları 

Ürünün fizyolojik yapısı soğutma cihazı sayesinde tamamen korunuyor. Özellikle sağlık alanı içerisinde yüksek oranda tasarruf sağlıyor. Sıcaklık aralıkları -90 derece ile +35 derece arasındadır. -6 ve +6 arasında depolama sistemi bulunuyor. Geniş bir kapasite alanı bulunuyor. Endüstriyel soğutma cihazı  yapım aşamasında defalarca kaliteli olma konusunda test edilmiştir. Fan sistemi çalışırken düşük bir desibel aralığında çalışır. Süre ve frekansı her daim programlanabiliyor. Birçok modeli mevcuttur ve ihtiyaç doğrultusunda satın alınabilir. http://www.termotes.com/endustriyel-sogutma-cihazlari/ adresinden bilgi alarak satın alma imkânından yararlanabilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.