Ferroli Kombi Modelleri

1955 yılında Mr. Dante Ferroli tarafından İtalya’da kurulmuş olan bu şirket günümüzde ısıtma ve soğutma sistemleri üzerinde yüksek kalitede hizmet vermeye devam ediyor. Ferroli marka dünyanın pek çok ülkesinde tercih edilen bir markadır ve satışlarında baca ve baca seti fiyata dahildir. Ferroli kombinin en iyi avantajı ERP yani Enerji Uyumlu Ürün potansiyeline sahip olmuş olmasıdır. Durum böyle olunca hem kombinin yaktığı doğalgaz ücreti faturası düşük oluyor hem de enerji tasarrufu sağladığından atık gazları ziyan etmiyor ve hava kirliliğine sebep olmuyor.

Ferroli kombi modelleri yerden ısıtma sistemine uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Yalnızca yetkili servis kurulum yapmaya geldiği zaman bu durumun belirtilmesi gerekiyor. Servis ilk açılış esnasında belirtilmezse sonradan yerden ısıtmaya çevirmek bir hayli zor oluyor. Ferroli kombi modellerinin pek çoğu yoğuşmalı özellliğine sahiptir. Yoğuşmalı olduğu vakit bacada kalan atık gazları su ile yoğuşturarak tekrar geri kazandırıyor ve hava kirliliğine neden olmuyor. Günümüzde en iyi kombi modelleri de yoğuşmalı kombilerden oluşuyor.

Ferroli Kombi İç Özellikleri

Isıtma sisteminde 26,5 kW ile 34 kW kapasite seçeneği bulunur. Ferroli tüm kombi modellerinde patentli titanyum alaşımı ve paslanmaz çelik malzemesi içermektedir. Yoğuşma sularına karşın kendini korumaya alması açısından yoğuşma eşanjörü de bulunmaktadır. Eğer böyle olmasaydı patlama ve bozulma gibi nedenlere yol açabilirdi. Sıcak su kapasitesinde 3 yıldızlı kullanım özelliğine sahiptir. Bununla birlikte 4 yıldızlı enerji kullanım verimliliğine sahiptir ve bu nedenle günümüzde sıklıkla tercih edilir.

Ferroli kombi modelleri özel olarak tasarlanmış renkli LCD ekrana sahiptir. Bu ekrandan ısı ve su sıcaklığı derecelerini takip etmek mümkündür. Gerek kombi üzerindeki düğmeler aracılığı ile gerekse uzaktan kumanda ile sıcaklığı kontrol etmek mümkündür. Ferroli kombi doğalgaz ya da LPG ile kullanıma döndürülme uygundur bu tamamen kişinin kendi tercihidir. Gerekli emniyet sistemlerini taşıdığı için güvenle kullanılabilir. İç kısmı gerekli ısı ve ses yalıtım malzemesi ile kaplandığı için dışarıdan ses duyulmaz böylece ortamda bulunan kişiler rahatsız olmazlar.

Ferroli Kombi Garanti Süresi

Ferroli kombi tüm satışlarında ve tüm modellerinde 3 yıl garanti süresi vermektedir. Böylece 3 yıl içerisinde herhangi bir sıkıntı görülürse direk ücretsiz olarak yetkili servisten hizmet alınabilir. Eğer giderilmeyecek bir arıza ise firma ücretsiz olarak yenisini temin edecektir. Bununla birlikte Ferroli kombi satın alırken kesinlikle güvenilir ve dünya çapında ün salmış firmaları tercih etmek gerekir. Çünkü marka her ne kadar kaliteli olsa da bunda firmanın da büyük etkisi vardır.

Ferroli Kombi tüm modellerinde modern tasarımları ve yeni evlere uyumlu ölçüleri esas almıştır. Özellikle yeni yapılan binalarda rahatlıkla kullanılabilir. Sizde kombi satın almak istiyorsanız rahatlıkla Ferroli markasını tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.