İnverter Klima Sistemleri

Artık Arçelik teknolojisiyle üretilen İnverter Adı verilen klima sistemleri ile ısınmak ve serinlemek imkanı sunulmuştur. Bu teknolojik gelişimin en güzel özelliği ise herkesin kendi kişisel tercihine göre belirleyecekleri çeşitli fiyat aralıkları ve zengin model seçeneklerini değerlendirmek ve seçimlerini ona göre belirlemesidir.

İnverter Klima ile süpür süpür esen esintiye yakalanacaksınız

 İnverter klima sistemleri Arçelik firmasının ürettiği son dönemlerdeki en gelişmiş modellerin yer aldığı ısınma ya da soğutma özelliği bulunan evlerde olsun, işyerlerinde olsun ya da yazlık mekanlarda rahatlıkla ve güvenle kullanacağımız klimaların içinde seçilecek en isabetli karardır. Anti alerji özelliği sayesinde alerjik rahatsızlığı bulunan kişilerin alerji sorununu ortadan kaldıran ve bio aktif karbon filtresi sayesinde ortamda bulunabilecek tüm tozları uzaklaştıran ve içerisindeki filtreye oluşan tozları depolayan ilk klima özelliğini barındıran Arçelik inverter klima zevkini mutlaka yaşamalısınız.

Neo dual plasma, neo plazma ve plasma seçenekleri de bulunmaktadır. Ayrıca kullanılacak enerji tasarrufunu kendiniz belirleyebileceğiniz A,B, C ve D sınıfı enerji tasarruf seçenekleri de mevcuttur. Arçelik serisinin ürettiği inverter klima sistemleri her kişinin kendi ekonomik düzeyine göre rahatlıkla belirleyeceği taksit seçenekleri ve fiyat aralıklarıyla arçelik yetkili satış mağazalarında sizlerin beğenisine sunulmuş bulunmaktadır. Yine soğutma işleminin Btu/h diye adlandırdığımız 7000,9000,9300,9500, 48000 ve benzeri soğutma seçeneklerinden hangisi sizin kullanacağınız mekan için uygunsa kullanabileceğiniz, yine sıcaklık baremi olarak adlandırılan Btu/h 1000, 54000 + 15000, 78000,95000 ve 98000 seçenekleri bulunmaktadır.

Önceki İçerikKombi Çeşitleri ve Kombi Seçimi
Sonraki İçerikKlima Nedir
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.