Klima Kampanyaları 2020

Klimalar yaz kış ısınmak ya da soğutmak için kullanılan teknolojik cihazlardır. Evlerde ve işyerlerinde sıkça kullanılan klimalar için her yıl çeşitli kampanyalar sunulur. Farklı markaların klimaları için 2020 yılında da kampanya fiyatları sunulmaktadır. Tüketicinin talebine uygun olarak hazırlanmasının yanı sıra klima firmaları arasında rekabette kampanya fiyatlarında belirleyici bir unsur olur.

Daha fazla satış yapabilmek için kullanılan pazarlama tekniklerinden biri de kampanyalardır. Tüketici kaliteli bir klimayı daha uygun fiyata ya da daha uzun taksit seçenekleri ile satın alabildiğinde o ürünü tercih edecektir. Klima piyasasına yeni giren firmalarında ismini duyurmak ve piyasada yer edinebilmek için çeşitli kampanyalar sunduğu görülmektedir.

2020’nin Kampanyalı Klimaları

Klima sektöründe hizmet veren birçok firma bulunur. Başlıca klima üreticileri arasında Arçelik, Beko, Daikin, Baymak, Mitsubishi, Samsung, Demirdöküm, Vestel, Bosh gibi büyük markaların yanı sıra Altus, Fujiplus,Hotpoisnt, LG,Westfrost,Sigma, Electra gibi firmalarda yer alır. Her markanın kendi çalışma politikaları çerçevesinde düzenlediği kampanyalar vardır.

Bütçenize en uygun kampanyalı fiyat seçenekleri arasından seçim yaparak ihtiyacınız olan klimayı düşük fiyat ve uzun vade seçenekleri ile satın alabilirsiniz. Eğer bir değil birkaç tane odanız için klima almayı düşünüyorsanız ya da işyeri için birden fazla klima alacaksanız bir alana ikincisi yarı fiyatına şeklinde sunulan kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Kampanya fiyatları satın alacağınız ürünün özelliklerine göre de farklılık gösterecektir.

2020 Kampanyalı Klima Fiyatları

Klima fiyatları seçeceğiniz klimanın özelliklerine, Btu oranına, modeline ve markasına göre farklılık gösterir. Örneğin Arçelik firması ülkemizde en çok kullanılan klimalardan biri olan 12000 Btu inverter klima fiyatını 3.947 TL’den 3.399 TL’ye düşürerek fiyat indirimi şeklinde bir kampanya yapmıştır. Eğer 9000 Btu bir klima ihtiyacınız varsa Vestel 9000 Btu İnverter klimalarda kampanya yapılarak fiyatı 3.099 TL’den 2.999 TL’ye düşürülerek kampanya uygulanmıştır. 18000 Btu klimalarda ise Demirdöküm marka klimalarda %28 indirim ile 2.969 TL’ye bulabileceğinizi söyleyebiliriz. Bunun gibi her marka ve modeldeki klima için indirim ve fırsatlar şeklinde kampanyaları bulabilirsiniz.

Kampanyalı Klima Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Klima ihtiyacınız varsa ve kampanyalı klimalardan faydalanarak bütçenize uygun bir klima arıyorsanız bazı noktalara dikkat etmenizde fayda vardır. İlk olarak klimayı kullanacağınız alana uygun Btu ve model belirlemelisiniz. Kampanyalı ve uygun fiyatlı diye küçük bir alan için yüksek Btu bir klima aldığınızda enerji tüketimi fazla olacaktır. Ya da sıcak Akdeniz bölgesinde yaşıyorsanız ve gece gündüz klima kullanıyorsanız manuel bir klima sizin için uygun olmayacaktır. Mutlaka yeterli soğutma sonunda uyku moduna geçen inverter klima tercih etmeniz gerekir.

Kampanyalı klima arayışınızda öncelikle ihtiyacınız olan klimayı belirleyip kriterlerinize uygun klima fiyat ve kampanyalarını araştırmalısınız. En iyi fırsatları sunan kampanyalı klimayı bulmak için iyi bir araştırma yapmalısınız. Tüm markaların klimalarını inceleyerek en iyi kampanyayı hangi marka sunuyor ise onu tercih etmelisiniz. Bunun için mağaza mağaza dolaşıp fiyat almak yerine çağımız teknolojisi interneti kullanarak tüm klima markalarına ulaşabilirsiniz. Karşılaştırma yapılan sitelerden faydalanabilir ya da tüm markaların internet sayfalarını inceleyerek en cazip kampanyayı yakalayabilirsiniz. Araştırıp incelemeden klima satın almayınız.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.