Mini Fırın

Mini fırınlarda çok lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Portatif olan mini fırınlarda her türlü yemek pişebilir ve pastalar lezzetli olarak yenecek kıvama gelir. Mini fırın kullanan hanımların yapmış oldukları yiyecekler her zaman daha lezzetli olacaktır. Çünkü Arçelik markalı mini fırınlar, unlu gıdaları pişirirken dışını çıtır çıtır yaparak kabartır ve içini yumuşacık bırakır. Pişirdiğiniz börekler, kekler, kurabiyeler ve poğaçalar mini fırınların ne kadar iyi bir tercih olduğunu anlamanızı sağlayacaktır. Büyük fırınlarda pişen pastalar kuru olur. Geniş haznesi olan bu fırınların ısınması zaman aldığı gibi içindeki yiyeceği pişirmesi de zaman alır. Uzun sürede pişen yiyeceklerde haliyle kuru ve tatsız olur. Oysa mini fırınlarda pişin her türlü yemek ve unlu mamuller kısa sürede pişeceği için lezzetini kaybetmez. Kuru olmaz. Çıtır çıtır lezzetli bir tat olur.

Mini Fırınlar Yemeklerin Lezzetini Kaybettirmiyor

Mini fırınların kapakları camlıdır. Bu cam kapak sayesinde fırın içinde pişen yiyeceğin hangi aşamada olduğunu anlayabiliyoruz. Bazı yemekler veya pastalar pişerken fırın kapağının hiç açılmaması gerekir. Kapağın açılmasıyla fırın içindeki bütün sıcaklığın dışarıya çıkacağından dolayı pişen yiyecek ısısını kaybeder. Pasta veya kek ise kabarmaz, yemek ise lezzeti azaları ve kuru bir tadı olur. Yemeğinizin lezzetinin kaybolmaması için en yeni teknoloji ile mini fırın tasarlayan mühendisler, mutfakta zaman geçirmekten hoşlananlar ve yemek yapmaktan keyif alan kişilerin isteklerini göz önünde bulundurmaktadır.

Mini fırın kullanmak isteyen kişilerin isteklerine, ihtiyaçlarına ve şikayetlerine göre tasarlanan mini fırınlar herkesin beğenisini kazanıyor. Mini fırın ile sadece yemek veya pasta yapmakla sınırlı kalmazsınız. Buzdolaplarının no –frost bölümünde dondurulan gıdalarında buzunu çözdürebilirsiniz. Ayrıca daha önceden pişmiş veya soğumuş olan yemeklerinizi de mini fırınınızı kullanarak ısıtabilirsiniz. Bir mini fırın hem pişirme işlemi yapabilir hem de ısıtma işlemi yapabilir.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.