Viessmann Kombi Modelleri

Viessmann kombi, 10 Eylül 2013 tarihinde Manisa’da kurulmuş olup günümüzde bir dünya markası olarak kombi kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor. Viessmann kombi yalnızca gaz yakıtlı kazanlarda değil aynı zamanda yeni teknoloji atmosfere gönderilen ısı da kullanılır. Bu marka daha çok yoğuşmalı modellere sahip olduğu için baca gazlarında biriken artık gazları da ısıtma sistemine geri göndererek enerjiden tasarruf ederler. Bu nedenle Viessmann kombi kazanları gazı bacaya girmeden önce su sıcaklığı ile yoğunlaşabileceği şekilde paslanmaz çelik ısı aktarım yüzeyleri ile kaplanmıştır.

Viessmann kombi yeni nesil Enerji Uyumlu Ürün (ERP) pompasına dahildir. Bu kombi modelleri yerden ısıtma sistemine uygun olacak potansiyelde üretilmiştir. Bunun için kombi ilk servis açılışına girdiğinde yerden ısıtma sisteminin kullanılması talebinin bildirilmesi gerekir. Viessmann yoğuşmalı kombi modelleri günümüzde bilinen en iyi kombi modellerine sahiptir. Tasarımlarında da şıklığı ve modernliği göstermektedir. Özellikle kapsamlı model seçenekleri ile pek çok yeni binada Viessmann kombi tercih ediliyor

Viessmann Kombi Özellikleri

Viessmann kombi, Vitodens 050-W iki farklı ürün seçeneği ile sunuluyor. 5,9 ile 24 kW ve 8,0 ile 33 kW ürün seçenekleri ile kombi modelleri satışa sunulur. Viessmann kombi modellerine oda sıcaklığına bağlı olarak arıza tespiti için teşhis sistemine sahip elektronik kazan devresine sahiptir. Bununla birlikte donma koruma fonksiyonu da bu kombilere entegre edilmiştir. Aksesuar açısından da dış hava sıcaklık sensörü oldukça fazla tercih ediliyor çünkü günümüzde kombiler balkonlara monte ediliyor.

Viessmann kombi sessiz çalışma özelliğine sahiptir. Bu sayede oda içerisinde kullanılsa bile kesinlikle ortamda bulunan kişileri rahatsız etmez. Ayrıca kompakt ölçülere sahip olduğu için bir evde kombi için ayrılan bölgeye rahatça yerleştirilebilir. Tüm iç parçalarına ön taraftan ulaşılabilir böylece bir arıza yaratsa bile kombiyi sökmeden arıza giderilebilir. Parçalarının tamamı paslanmaz çelik ve Inox Radial yüzeye sahip olduğu için hem ısı transferinde başarılı olur hem de çok uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Ayrıca bu özellikleri sayesinde kombiden yüksek oranda verim elde edilir ve karbondioksit çıkışı az olduğu için çevre dostudur.

Viessmann Kombi Kullanımı

Viessmann kombi kullanımı uzaktan kumanda ile gerçekleştiği için son derece kolaydır. İşletme ve sıcaklık durumları kombinin dijital ekranından görülebilir. Ekrana bakarak uzaktan kumanda ile sıcaklık arttırılıp düşürülebilir. Bunun dışında kullanım detaylarını yetkili servis kullanıcılara bizzat göstererek bildirecektir. Viessmann kombi 2 yıl garanti hizmeti ile satışa sunulur. Böylece kombiden yana bir problem olursa ücretsiz olarak arıza giderilebilir, kombi bakımı yapılabilir. Her yıl kombi bakımdan geçmelidir ki uzun ömürlü kullanılabilsin.

Viessmann Kombi Fiyatları

Viessmann kombi fiyatları modeline göre ve taşıdığı özelliklere göre, satıcı firmaya göre farklılık gösteriyor. Bunun için kapsamlı bir inceleme yapmak gerekiyor.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.